O Roidmi

Firma ROIDMI, założona w 2015 roku, stała się liderem w branży odkurzaczy bezprzewodowych w Chinach dzięki innowacyjności, wzornictwu i wiodącej w swojej klasie wydajności.

Jako część ekosystemu Xiaomi, nasze produkty są wynikiem 103 patentów technicznych, zdobyły 6 międzynarodowych nagród za wzornictwo i są popularne w ponad 60 krajach na całym świecie.

6 nagród za design

IF Design
Award

Reddot
Design Award

Contemporary Good Design Gold Award

DFA
Design for Asia Award

Taihu Design
Award

Good Design
Award

Profil firmy

ROIDMI specjalizuje się w projektowaniu, opracowywaniu i wytwarzaniu wysokiej jakości urządzeń dla konsumentów na całym świecie. Firma została założona na początku 2015 roku i otrzymała wsparcie inwestycyjne od Xiaomi, Shunwei i Haiquan Fund.

Jako firma Xiaomi Ecosystem Company, ROIDMI urosło już do rangi globalnej marki, działającej w 60 krajach, w tym w USA, Wielkiej Brytanii, Europie i Japonii.

Wyróżnienia

ROIDMI zdobyło wiele nagród za design i wysokie uznanie na całym świecie.

Między innymi: nagrody iF Award, Reddot Design Award, G-Mark Award, Good Design Award. W zakresie projektowania, inżynierii technicznej i wydajności ROIDMI wciąż zdobywa międzynarodowe wyróżnienia.

Historia ROIDMI

Firma ROIDMI rozpoczęła opracowywanie produktów dla przemysłu motoryzacyjnego, a następnie przekształciła swoją wiedzę projektową i inżynieryjną w bezprzewodowe urządzenia czyszczące. Firma koncentruje się na wyjątkowym wzornictwie, jakości i dostarczaniu najlepszych w swojej klasie produktów.

Aktywnie promujemy nasze główne atuty i najlepsze w swojej klasie produkty na całym świecie. Staliśmy się jednym z czołowych graczy na rynku bezprzewodowych odkurzaczy w USA, Europie i Azji.